Máte projekt na mysli?Poďme ho prediskutovať!

Neváhajte ma kontaktovať pomocou nižšie uvedených možností a okamžite vám odpoviem na vaše otázky.

 1. Home
 2. Kontakt
Matúš Mužila - Tvorim weby ktoré predávajú
Matúš Mužila

+421 944 972 527 hello@matusmuzila.sk

Potrebujete pomoc?

Získajte okamžitú odpoved.

Spätná väzba?

Povedzte mi o tom tu.

Nahlásiť problém

Získajte prioritnú pomoc.

Ako vám môžem pomôcť?

Opíšte mi svoj projekt alebo položte otázku a ja sa vám ozvem čo najskôr.

  Často kladené otázky

  Rýchle odpovede na vaše otázky

  Rýchle odpovede na vaše najčastejšie otázky o mojich službách, postupe a cenách.

  Čas potrebný na vytvorenie webovej stránky sa líši podľa jej zložitosti a objemu obsahu. Jednoduchá webová stránka sa zvyčajne vytvorí za 1-3 týždne, zatiaľ čo komplexnejší web môže vyžadovať 4-7 týždňov.

  Cena webového projektu sa odvíja od jeho rozsahu a požiadaviek. Cena začína na 600 eur. Pre presnú cenovú ponuku mi, prosím, poskytnite viac informácií o vašich cieľoch a požiadavkách.

  Áno, zabezpečím, aby bol výsledok v súlade s vašimi očakávaniami prostredníctvom pravidelných revízií a vašej spätnej väzby počas celého procesu.

  Webové riešenia sú postavené na platforme WordPress alebo Webflow. Ku každému projektu pristupujeme individuálne a odporučíme vhodné riešenie.

  Weby vytvárame na základe požiadaviek klienta a to, do akej miery chce mať kontrolu nad editáciou webu. Klient môže mať 90 % - 95 % kontrolu nad obsahom a vizuálom svojej webstránky.

  Podpora a údržba webových stránok sa vždy stanovuje podľa okolností konkrétneho projektu. Niektoré stránky napríklad potrebujú pravidelné kontroly a aktualizácie, zatiaľ čo iné nepotrebujú takmer žiadnu údržbu.

  Ak si projekt vyžaduje dodatočné alebo zložitejšie úpravy, práca sa účtuje podľa hodinovej sadzby podľa predchádzajúcej dohody.